Aquila.pl / GWIAZDY NA PIKNIKU VIVAT MAMA W HOLIDAY INN W JÓZEFOWIE!

GWIAZDY NA PIKNIKU VIVAT MAMA W HOLIDAY INN W JÓZEFOWIE!

W niedzielę 25 maja w hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów odbył się wyjątkowy piknik z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka z udziałem znanych mam i ich pociech. Jedną z atrakcji był rodzinny pokaz mody, podczas którego panie wraz z dziećmi zaprezentowały letnie kreacje.

Pogoda dopisała, a że teren hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów stanowi idealne miejsce na pikniki wszelkiego rodzaju, to impreza przyciągnęła tłumy. W pokazie mody firm BezAle, La Metamorphose i  Smallbig, butów Nessi i Keen wzięły udział: M. Ostrowska–Królikowska, Ewa Pacuła (po raz pierwszy publicznie z całą rodziną!), Monika Dryl, Małgorzata Kosik, Kalina Ben Sira, Basia Kurdej-Szatan, Sylwia Wysocka, Sylwia Juszczak-Arnesen, Joanna Sydor, Ewa Gawryluk, Olga Borys, Joanna Kurowska i Anna Głogowska. Kreacje  ozdobiły kapelusze Hathouse. O urodę gwiazd  zadbała Klinika La Perla i Proto-col.  Imprezę poprowadziła  Magda Waligórska i Andrzej Młynarczyk.

O podniebienia gości w Grill House zadbał nowy Szef Kuchni w hotelu – uznawany za jednego z najlepszych kucharzy w kraju – Robert Trzópek. Piknikowi przyświecał cel charytatywny – dochód z loterii fantowej przekazano Fundacji Instytutowi Matki i Dziecka. 

Podczas pikniku goście mogli do woli korzystać z atrakcji hotelowych: największego na Mazowszu parku linowego, pola golfowego, minigolfa i dmuchańców dla dzieci. Było też coś dla taty i syna – stoisko Harley Davidson, gdzie goście próbowali swoich sił na specjalnym motorze na rolkach. 

Copyright © 2008 AQUILA GROUP Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: SEENET