Aquila.pl / NOWE INWESTYCJE W HOLIDAY INN

NOWE INWESTYCJE W HOLIDAY INN

Holiday Inn Warszawa Józefów**** w ramach podnoszenia standardu technicznego hotelu wdrożył system interaktywnych monitorów multimedialnych digital signage oraz zintegrowany system obsługi gości hotelowych TV & Mobile Guest Service ? iLumio. Goście hotelowi mają bezpłatny dostęp do szybkiego nielimitowanego Internetu poprzez sieć Social WiFi. Sale konferencyjne zostały wyposażone w nowy wysokiej klasy system audio-wizualny.

   

Lepsza komunikacja dzięki digital signage

Multimedialne ekrany dotykowe ulokowane przy salach konferencyjnych (19 cali) oraz totemy dotykowe w holu głównym (40 cali) ułatwiają gościom dotarcie do kluczowych informacji oraz poruszanie się po obiekcie. Wyświetlane na wielkoformatowych monitorach o rozdzielczości full HD reklamy zachwycają realistyczną paletą barw i wysokim kontrastem obrazów.

Szybki i bezpłatny Internet poprzez sieć Social WiFi

Dzięki łączu internetowemu o przepustowości 100 Mb/s, każdy gość hotelu łącząc się z Internetem poprzez wybranie sieci Social WiFi zyskuje dostęp do szybkiego darmowego Internetu, a także ofert specjalnych i promocji na żywo.

Interaktywny system telewizji hotelowej iLUMIO w każdym pokoju

Telewizja iLumio to nie tylko multimedialne centrum rozrywki dla gości dające dostęp do szerokiego zakresu kanałów telewizyjnych, filmów, gier czy Internetu. To także system pozwalający gościom monitorowanie kluczowych informacji związanych z ich pobytem w obiekcie oraz ofert specjalnych. iLumio to skuteczne narzędzie komunikacyjne wspierające hotel Holiday Inn w Józefowie w indywidualnym podejściu do gości i zapewnieniu im najwyższego standardu obsługi.


Nowoczesny system audio – wizualny dla gości konferencyjnych

Sale konferencyjne w pod warszawskim Holiday Inn zostały wyposażone w najnowszej generacji rzutniki o rozdzielczości Full HD, przenośne oraz zamontowane na windzie obrotowej. Perfekcyjna jakość obrazu na ekranach w salach konferencyjnych jest osiągana za sprawą wysokiego poziomu jasności  (5200 ANSI) oraz wysokiej rozdzielność Full HD. Dzięki temu prezentowane na dużym ekranie treści zyskują wyjątkową jakość obrazu i nagłośnienia nawet przy włączonym świetle. Sale Orion, Libra oraz Comet zostały wyposażone w 65 calowe monitory (4K - UHD).

Obecnie sterowanie systemami audio i video oraz oświetleniem w salach konferencyjnych odbywa się za pomocą iPada lub panelu dotykowego. Muzyka i obraz mogą być odtwarzane z dowolnego źródła. System umożliwia przesyłanie sygnału z laptopa na kilka rzutników jednocześnie i daje gwarancję odtwarzania wszystkich najważniejszych formatów multimedialnych. W zależności od potrzeb dostępne są złącza w standardzie zarówno HDMI, jak i VGA. W każdej sali konferencyjnej istnieje możliwość podłączenia dekodera satelitarnego nc+.

Copyright © 2008 AQUILA GROUP Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: SEENET