Aquila.pl / Nowy plac zabaw i siłownia zewnętrzna w Holiday Inn Józefów

Nowy plac zabaw i siłownia zewnętrzna w Holiday Inn Józefów

Hotel Holiday Inn Józefów jest miejscem wypoczynku rodzin, ale również renomowanym centrum konferencyjnym dla klientów biznesowych. Właściciele hotelu szukali sposobu, aby uatrakcyjnić otaczający teren i zdecydowali się na nowy plac zabaw oraz strefę fitness firmy KOMPAN.

Urządzenia takie jak Mega Deck czy BLOQX4TM pozwalają dzieciom na zabawę i spalanie energii na świeżym powietrzu. Rodzice mogą się zrelaksować i korzystać ze swojego pobytu w Hotelu Holiday Inn Józefów, gdy ich dzieci bawią się bezpiecznie. Urządzenia firmy KOMPAN zapewniają nie tylko niesamowitą zabawę, ale również rozwijają umiejętności fizyczne czy poznawcze. Dzieci w trakcie zabawy poprawiają swój balans, siłę czy rozwijają propriocepcję.

 

Dorośli mogą zdecydować się na aktywny wypoczynek korzystając z nowej strefy fitness od KOMPAN. Unikalne rozwiązania fitness na świeżym powietrzu dają wiele możliwych sposobów na miłe i aktywne spędzanie czasu. Urządzenia łączą prostotę z wysoką funkcjonalnością, dlatego właśnie trening jest intuicyjny i wymagający dla wszystkich poziomów zaawansowania. Obrazki umieszczone na urządzeniach pomagają użytkownikom, którzy korzystają z nich pierwszy raz, użytkownicy bardziej lubujący się w nowych technologiach mogą ściągnąć aplikacje mobilną KOMPAN, która przeprowadzi ich przez cały trening.

 

„Naszym celem było zapewnić Gościom Holiday Inn Józefów jak najciekawszy zestaw atrakcji do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Plac zabaw i siłownia zewnętrzna KOMPAN spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony naszych małych i dużych Gości. Oba obiekty stanowią świetne uzupełnienie do istniejących już atrakcji takich jak park linowy i minigolf, a także mają nowoczesny design, co korzystnie wpływa na estetykę terenu zewnętrznego. Z pewnością w przyszłości uzupełnimy tegoroczną inwestycję o dodatkowe elementy dla podtrzymania jej atrakcyjności" - powiedział pan Marcin Górzyński, Prezes Zarządu Aquila Park Sp. z o.o. / Aquila Hotele Sp. z o.o.

 

Copyright © 2008 AQUILA GROUP Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: SEENET