Aquila.pl / Józefowski raj

Józefowski raj

Firma Aquila Park ujawniła wreszcie szczegóły swej inwestycji w Józefowie. Centrum hotelowo-konferencyjne, które powstanie nad Świdrem, na terenie dawnego MOSiR-u, otworzy swe podwoje na początku 2007 r. Trzygwiazdkowy, elegancki hotel będzie funkcjonował pod marką Holiday Inn

Wartość przedsięwzięcia wraz z zagospodarowaniem terenu - szacuje się na ok. 20 mln euro. Generalnego wykonawcę projektu poznamy wkrótce. Na główny budynek o charakterze hotelowo-konferencyjnym złoży się ponad 150 pokoi oraz 11 sal konferencyjnych. Inwestycja powstaje na terenie o powierzchni 11 hektarów. Oprócz części hotelowej i konferencyjnej znajdzie się tam centrum rekreacyjne (m.in. basen), część gastronomiczno - rozrywkowo - handlowa, a na zewnątrz mini pole golfowe oraz obszerny parking dla gości.
Wyłącznym inwestorem centrum hotelowo - konferencyjnego w Józefowie jest spółka dewelopersko - inwestycyjna Aquila Park specjalizująca się do tej pory w luksusowym budownictwie mieszkaniowym. Spółka została zawiązana we wrześniu 2000 roku przez grupę prywatnych inwestorów, posiadających wieloletnie doświadczenie na rynku materiałów budowlanych oraz rynku nieruchomości. Specjalizuje się w budowie nowoczesnych, konkurencyjnych cenowo i tanich w eksploatacji obiektów, wykorzystując przy tym najnowocześniejsze technologie (w tym odnawialne źródła energii - wiatr, słońce) oraz nowoczesne materiały budowlane. Firma Aquila Park współpracuje z najlepszymi biurami architektonicznymi, firmami budowlanymi oraz instytucjami finansowymi. Poprzez bardzo wysokie standardy pracy i przemyślane procedury jest w stanie realizować własne inwestycje w stosunkowo krótkim czasie.
Za niewiele ponad rok - wielkie otwarcie. Obiekt Aquila Park z pewnością zmieni oblicze Józefowa.
Norbert Przyborowski

Copyright © 2008 AQUILA GROUP Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: SEENET