Aquila.pl / W zakolu Świdra powstał Super Hotel

W zakolu Świdra powstał Super Hotel

Na 11 hektarch w pobliżu Parku Mazowieckiego w Józefowie otwarto czterogwiazdkowe centrum Holiday Inn. Do dyspozycji gości jest 148 pokoi, 11 sal konferencyjnych, basen oraz spa. Komfort zapewniają m.in. ekrany LCD i bezprzewodowy Internet. Kompleks jako pierwszy w Polsce umożliwia też korzystanie z własnego położonego na terenie centrum pola golfowego. Okolica jest podświetlana nocą, dzięki czemu można z niej korzystać nawet do późnych godzin wieczornych. – Hotel już działa ale w pełni zostanie uruchomiony jesienią. Wtedy przewidujemy wielkie otwarcie – mówi Marcin Górzyński, prezes Aquila Park, spółki, która jest inwestorem centrum.

Zarządzający hotelem Mariusz Stolarz liczy na pozyskanie firm, które będą mogły w Józefowie organizować konferencje i wielkie imprezy integracyjne.

 

- Holiday Inn jest marką, która pomoże nam przyciągnąć tu gości nie tylko z Warszawy czy Polski, ale też z Europy. Będziemy korzystać z tego samego systemu rezerwacyjnego co InterContinental - mówi Stolarz. Dyrekcja hotelu przygotowuje też ofertę dla warszawiaków. W weekendy będzie można wykupić specjalny pakiet i miło spędzić czas z rodziną. - To powrót do korzeni. Przed wojną Józefów był popularną miejscowością wypoczynkową - mówi Stolarz.


Copyright © 2008 AQUILA GROUP Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: SEENET